Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Osztályok

1. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Zaťko Laura
Botlo Samuel
Brešťanská Laura
Holocsi Vivien
Kolozsi Lara
Kopín Gerhard Martin
Mészáros Bálint
Németh Andrej
Pongrácz Peter
Psota Damian
Rigová Karin
Szakál István
Szelle Bernadett
Tirinda Peter

2. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Kántor Rőth Ilona
Farkaš Erik
Gáspár Alex
Hakszer Dóra
Hofferová Anita
Kiáts Liliána
Lakatos Daniel
Lovász Dávid
Mervová Nikoletta
Nagyová Natália
Ozsvald Dávid
Tamáš Sebastián

3. osztály

Osztályfőnök: Papp Diana
Brešťanský Matúš
Hakszer Alexander
Kántor Kristóf
Makacsek Ryan
Molnosiová Olívia
Mráz Dominik
Ravasz Peter
Ravasz Rebeka
Szakál Martin
Szüllő Máté
Šupčíková Emma
Tési Damian
Tóth Sámuel
Vojtas Emma Isabella

4. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Takács Szilvia
Bohonyová Veronika
Csölle Lea
Galambos Péter
Gutléberová Stephanie
Kovács Botond
Maszay Richard
Mészáros Gábor
Mészárosová Zoe
Némethová Ester
Pongová Sofia
Ravasz Kristóf
Ravasz Tibor
Ravaszová Valentína
Süll Dániel
Szakál Marianna
Tanková Patrícia
Tanková Viktória
Varga Ádám
Vašková Gabriela

5. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Szőke Kovács Anikó
Deáková Kristína
Fúto Szabolcs
Görfölová Tamara
Hofbauerová Laura
Holocsiová Vivien
Horváth Milan
Molnár Dávid
Mrázová Anabela
Szabóová Laura
Tamáš Florián
Tési Ján

6. osztály

Osztályfőnök: Zárecký Gabriella
Bódiš Marco
Holocsiová Cynthia
Horváthová Emese
Kemény Csaba
Kiss Ágoston
Lakatošová Jasmína
Mészároš Tamás
Ravaszová Kristína
Ravaszová Veronika
Ravaszová Viktória
Rigo Alex
Szalaiová Daniela
Varga Dominik

7. osztály

Osztályfőnök: Horváth Tamás
Botlo David
Budaiová Emese
Czuczová Sandra
Dömötör Kristóf
Gutléberová Ráchel
Kovács Dorothea
Makacsek Ján Dávid
Mészárosová Emma
Németh Kristóf
Ravaszová Nikoleta
Rigó Adrián
Szakál Ladislav
Szlováková Brigitta
Tankó Viktor
Vašek Kristián

8. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Ozsvald Horváth Katalin
Gnipová Kristína
Nagyová Patrícia
Pongová Vivien
Ravasz Adam
Szakálová Beata
Szolga Samuel
Tanková Elizabeth
Tésiová Maribel
Vašek Richard
Wiederman Samuel

9. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Brešťanská Éva
Bíróová Laura
Bodiš Romeo
Holocsi Alojz
Kiss Ábel
Kovács Ciprienn
Kováčová Stella
Maszay Viktória
Mészáros Dávid
Molnosiová Brigitta
Prokša Péter
Ravaszová Veronika
Tankó Adam
Tanková Daniela
Tóth Dániel