Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Beiratkozás a 2021/2022-es tanév első osztályába

2021-03-31, 12:40 | Szerzõ: Kovács Erika

Tisztelt Szülők!
Iskolánkban a jelenléti beiratkozás 2021. április 15-én, csütörtökön délután 15:30 órától 17:00 óráig lesz megtartva. Kérjük a kedves szülőket, hozzák magukkal a következő dokumentumokat:

-A törvényes képviselők személyigazolványai (občiansky preukaz)

-A gyermek anyakönyvi kivonata (rodný list ďieťaťa)

A beiratkozási adatlapokat az iskolában lehet kitölteni, vagy az iskola web oldaláról ki lehet nyomtatni , és már kitöltve elhozni. A pályázati adatlapot a Rákóczi Szövetség által ajándékozandó 10.000 Ft-ról is az iskolában tölthetik ki, de letölthető az is a web oldalról. A jelenléti beiratkozás során a járványügyi helyzetre való tekintettel kérjük, használjanak légzésvédő szájmaszkot, ha lehet, kesztyűt is. A negatív teszt természetesen szükséges. Gyermeke nem jöhet a beiratkozásra.

ELEKTRONIKUS BEIRATKOZÁS

A jelentkezési lapok elektronikusan előre kitölthetőek, a www.zssvjmjelka.sk oldalon a „Nyomtatványok” címmel megjelölt résznél, és elküldhető a gregorovitsai@gmail.com e-mail címre 2021. április 30-ig. Ebben az esetben minden hiányzó adatot szeptemberben pótolunk.

Tisztelettel! Mgr. Kovács Erika, igazgató