Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Közlemény

2021-03-19, 13:28 | Szerzõ: Kovács Erika

Tisztelt Szülők!

A kormányhatározat szerint újabb 40 nappal hosszabbodik meg a vészhelyzet, ezzel együtt pedig a kijárási korlátozások is fennmaradnak. Némi derűre ad okot, hogy járásunk COVID besorolása kedvezőbben alakult, ennek ellenére az óvintézkedéseken továbbra sem lehet lazítani.

A 2021. március 18-i válságstáb döntése alapján az intézmény fenntartója a következő határozatot adta ki: 2021. március 22-től 2021. április 06-ig az iskola alsó és felső tagozata távoktatásban marad.

Kérünk mindenkit, hogy vigyázzunk egymás egészségére, most csak felelősségteljes hozzáállással segíthetünk átvészelni ezt a nehéz, hosszantartó időszakot. Bízunk benne, hogy a kedvezőbb járványügyi helyzet tartóssá válik, és a közeljövőben újra megnyithatjuk osztályainkat iskolánk tanulói számára.

Mgr. Kovács Erika, iskolaigazgató