Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!

2021-01-08, 10:36 | Szerzõ: Kovács Erika

Január 11-től folytatódik az online távoktatás az alsó és a felső tagozat diákjainak. A felső tagozat az eddigi online órarend alapján tanul (ZOOM órarend, Google Classroom). Az 1.-2. osztály tanulói a tananyagot az osztályfőnököktől kapják, a 3.-4. osztály tanulói a Google Classroom alkalmazáson keresztül tanulnak. Egyéb információt a szülők az osztályfőnököktől kérhetnek. A szülők a Szociális Biztosítóban igényelhetik a gyermek beteggondozására vonatkozó táppénzt.

Az Iskolaügyi Minisztérium 2021. január 4-i határozata alapján:

– az ötödikesek tesztelését (T5) nem valósítják meg.

– a kilencedikesek felvételijére május 3-4. között (első terminus) kerül sor, a tesztelés (T9) azonban nem marad el, június 9 -10-én lesz.

Amint a minisztérium weboldalán egyéb hivatalos közlemény jelenik meg, azonnal tájékoztatjuk Önöket.

Jó egészséget kívánunk, vigyázzanak családjaikra!