Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Tisztelt Szülők!

2020-10-29, 20:06 | Szerzõ: Kovács Erika

A hétvégén sor kerül az országos tesztelésre, amin tíz év kor feletti állampolgárok vesznek részt. A minisztérium által kiadott rendelet alapján, azok a tanulók, akik elmúltak 10 évesek csak érvényes, negatív eredményről szóló tanúsítvány felmutatásával léphetnek be az iskolába az őszi szünet után. Ha a szülő és gyermeke nem megy el a tesztelésre, karanténban kell tíz napig maradniuk. Ha egy valaki nem megy tesztelésre a családból, mindenkire érvényes a karantén. A tíz év alatti gyermekek szülei becsületbeli nyilatkozatot mutatnak fel az őszi szünet után. A nyilatkozatot megtalálják az Iskolaügyi Minisztérium oldalán (Príloha 4, Vyhlásenie zákonného zástupcu- 29.10.2020) https://www.minedu.sk/zakladne-skoly-a-skolske-zariadenia-aktualizovane-23102020/?fbclid=IwAR2sM3gzLeFnEhOgn33ELz07Enem5AcHAXfVW55BePcrfmsSTA6xgqiA0Vg

Akinek nincs lehetősége otthon kinyomtatni a nyilatkozatot, kedden (2020.11.3-án) átveheti és aláírhatja az iskolában.

Tisztelettel!

Mgr. Kovács Erika, iskolaigazgató