Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Tisztelt Szülők!

2020-09-08, 22:25 | Szerzõ: Kovács Erika

A hét folyamán diákjaink hazavitték a Bethlen Gábor pályázati adatlapokat, melyeket kérjük minél hamarabb visszaküldeni. További információk a kitöltéssel kapcsolatban:1. A támogatások kifizetése csak számlán keresztül történik.2. Bármelyik szlovákiai bankfiókban lehet számlát nyitni (nemcsak az OTP bankfiókban). Ezután szükséges a banki adatok pontos feltüntetése és igazolása.3. Nem kötelező a pályázó nevére számlát nyitni. Feltüntethető pl. a szülő, hozzátartózó bankszámlája is. Minden esetben a számla tulajdonosának nevét is fel kell tüntetni.4. Az igazolás a bankszámláról lehet a számlakivonat vagy a szerződés másolata. Nem kell külön igazolást kérni a banktól. (Egyeztetés céljából van rá szükség, hogy nem történt – e elírás az adatlap kitöltésekor az IBAN szám feltüntetésében.)5. Változás van még a megengedett igazolatlanul hiányzott órák számánál .(15 óra a 2018/2019-es tanév második félévében és 15 óra a 2019/2020-as tanév első félévében). Ha bármelyik meghaladja a megengedettet, akkor a pályázat elutasításra kerül.6. Nagyon fontos csatolni a gyermek születési bizonyítványának és a szülő személyi igazolványának fénymásolatát is.7. Kérjük Önöket, az adatlap hátoldalát üresen hagyni, azt az iskola tölti ki. 8. Ez az adatlap a tavalyi évre vonatkozik!!!! Akik most érkeztek szlovák tanítási nyelvű oviból, iskolából, nem igényelhetik még a támogatást.Köszönjük! Mgr. Kovács Erika, igazgatónő

44