Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Értesítés

2020-06-15, 14:23 | Szerzõ: Kovács Erika

Az iskola igazgatósága és a fenntartó döntése alapján a tanítás iskolánk felső tagozata számára továbbra is online működik. Értesítjük Önöket, hogy az iskola 2020. június 29-én és 30- án nyitja meg kapuit minden tanuló részére. Hétfőn szervezési kérdésekről lesz szó. Tankönyveket nem kell hozni! A tankönyvcserére az eddig megszokottól eltérően csak szeptember folyamán kerül sor. Kérünk minden tanulót, hogy tankönyveit, munkafüzeteit a nyár folyamán gondosan őrizze meg, tegye rendbe, amennyiben szükséges. Ezen a hétfői napon ebédet biztosítunk mindenki részére. Amennyiben erre nem tartanak igényt, azt jelezzék a konyhafőnöknél, kijelentkezni a szokásos módon lehet. Június 30-án 8:30-tól az iskola udvarán ünnepélyes tanévzáró keretén belül, bizonyítványosztással egybekötve elbúcsúzunk és megkezdjük a nyári szünetet. Ezen a napon az iskolai étkezde már nem üzemel. A rendkívüli helyzet idén az év végi tevékenyégünkre is rányomta bélyegét. Ennek következtében az alábbi változásokkal kell számolni: 1. A füzetcsomagot ezúttal minden tanulónak egyénileg kell bebiztosítania a szeptemberi kezdéshez. A konkrét lista még június folyamán elérhető lesz mindkét online felületünkön (web, Facebook), illetve a Classroomon is. 2. Idén nyári táboraink elmaradnak.