Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Beíratkozás az első osztályba

2020-04-01, 11:03 | Szerzõ: Kovács Erika

Szeretettel és tisztelettel várjuk Önöket  2020/2021-es tanév első osztályába való beíratkozásra. Kérjük, hozzák magukkal a személyazonossági igazolványukat és gyermekük születési anyakönyvi kivonatát.

Személyesen az időpont:     2020. április 17., 15.30 óra. Kérjük gyermekét ne hozza magával, és tartsuk be a higiéniai szabályokat (szájmaszk, védőkesztyű, saját toll)

Helyszín:    az iskola épülete

Amennyiben nem tudnak személyesen részt venni a beíratkozáson, elektronikus úton is megtehetik a zakladnaskolasvjm@stonline.sk oldalon. A szükséges nyomtatványok a web oldalon (nyomtatványok), www.zssvjmjelka.sk találhatók. A nyomtatványok 2020.április 30-ig beküldhetők.