Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Figyelem! Adó 2%

2022-02-15, 08:53 | Szerzõ: Kovács Erika

Kedves Szülők, Tisztelt Iskolabarátok!

A Gregorovits Lipót Alapiskola mellett működő Szülői Szövetség évről évre nagymértékű anyagi támogatással segíti iskolánk működését, modern iskolai eszközökkel való ellátottságát. Az ilyen jellegű támogató tevékenységhez az anyagi forrást a szülők és iskolabarátok nyújtják, melyért nagy köszönet minden támogatónak. A tavalyi év folyamán befolyt összeg azt bizonyítja, hogy a támogatóink komolyan veszik felhívásunkat.

Kérjük Önöket, adójuk 2%- ának felajánlásával segítsék továbbra is ezt a nemes és segítőkész munkát!

A nyomtatványok letölhetők az www.szmszsz.sk weboldalon. (nyilatkozat vagy igazolás, becsületbeli nyilatkozat) Az Ön adójával az állam gazdálkodik, de az összeg 2%- ának sorsáról szabadon dönthet.

Segítségüket köszönjük!