Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Értesítés –2022. január 20.

2022-01-20, 10:52 | Szerzõ: Kovács Erika

Tisztelt Szülők!

A mai nappal  egy pedagógus kollégánk ATG tesztje pozitivást jelzett, így a hatályban lévő Covid jelzőlámpa, valamint Regionális Közegészségügyi Hivatal utasítása alapján minden tanuló, aki két nappal a pozitív teszt előtt kontaktusban volt a tanító nénivel, tíz napos karanténba vonul- 2021.01.20-tól 2021.01.29-ig. A karantén lerövidülhet hét napra, ha a gyerekek leghamarabb kedden elvégzett PCR tesztje negatív.

A jövő héten a 2. 4. és az 5.  osztály online tanul a rendes órarend szerint, a nevelési tantárgyakon kívül: testnevelés rajz, zene, technika, informatika. Részletes információt az osztályfőnökök biztosítanak. Az iskolai étkezde vezetőnője mindenkit lejelentett az ebédről.

Kívánok mindenkinek főleg egészséget, kitartást és türelmet!

Tisztelettel, Mgr. Kovács Erika, iskolaigazgató