Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Értesítés

2022-01-07, 12:09 | Szerzõ: Kovács Erika


Tisztelt Szülők!


Az oktatásügyi miniszter 2022. január 4-i rendelete alapján 2022. január 10-től (hétfő)

az iskola tanulói részére folytatódik a tantermi oktatás (jelenléti oktatás).

További információk:

  1. Az oktatás a szeptemberben meghatározott órarend szerint történik.
  2. A szájmaszk viselete továbbra is kötelező a Közegészségügyi Hivatal (RÚVZ) rendelete alapján.
  3. Az iskolai étkezde biztosítja az étkezést minden tanulónak és dolgozónak.
  4. Az iskolai klub reggel 7,00-tól 17,00 óráig üzemel. Mindenki a saját osztályába megy.  
  5. Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy gyermekeiket iskolába lépés előtt, majd ezután  kétszer hetente rendszeresen teszteljék az iskola által kiadott AG-tesztekkel, és az eredményeket jelentsék az internetes ellenőrzőn keresztül (IŽK), vagy személyesen jelentsék az osztályfőnöknek. Az új teszteket a jelentések alapján kapja az iskola januártól, ezért fontos, hogy visszajelzéseket kapjunk a szülőktől a megadott csatornákon keresztül.
  6. A gyermekük tünetmentességéről szóló igazolást (príloha č.1), kérjük, töltsék ki és küldjék vissza az internetes ellenőrzőben (IŽK), vagy személyesen hétfőn reggel adják le az ügyeletes pedagógusnak.
  7. A szakköri tevékenységek továbbra is szünetelnek.

Köszönjük a megértést és az együttműködést.

Mindenkinek jó egészséget és sikeres, boldog új évet kíván

az iskola igazgatósága.

https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/– príloha č.1