Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Értesítés!

2021-01-05, 10:24 | Szerzõ: Kovács Erika

Jövő hétfőtől, azaz január 11-től az összes iskola távoktatáson marad ill. távoktatásra tér át.

Kedves diákok, tisztelt szülők, az eredeti (még az ünnepek előtt megfogalmazott) elképzelés az volt, hogy a téli szünet után január 11-én ismét kinyithatnak az iskolák. A széleskörű tesztelést eredetileg január 8-10-i időpontra tervezték. Ám aki figyelte a történéseket, már számíthatott rá, hogy ez nem így lesz. Jövő hétfőtől, azaz január 11-től az összes alapiskola alsó- és felső tagozata távoktatáson marad. Csak az óvodák lesznek nyitva, az is csak azon szülők gyermekei számára, akik létfontosságú területen dolgoznak, vagy akik munkájuk jellegéből adódóan nem dolgozhatnak otthon, így be kell járniuk a munkahelyükre. Az oktatási tárca terve szerint január 18-tól megnyithatnák az óvodákat, és újraindulhatna az oktatás az alapiskolák alsó tagozatán, illetve a speciális iskolákban. Az alapiskolák felső tagozatán és a középiskolákban a lockdown végétől, január 25-től indulna újra a jelenléti oktatás. Előtte, január 22 – 24-ig széleskörű tesztelés valószínű (iskolai alkalmazottak, tanulók, legalább az egyik törvényes képviselő). A helyzet, már megszokhattuk, állandóan változik, ezért kérem figyeljék az iskola facebook- és weboldalát. Minden fontos változást és információt azonnal közölni fogunk. Pénteken (2020.01.08- án) a távoktatással kapcsolatos információkat ismertetjük. Mindenkinek jó egészséget és kitartást kívánunk!