Értesítés

2020-12-07, 12:02 | Szerzõ: Kovács Erika

Információ a felső tagozatos tanulók iskolába lépéséről

A Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola fenntartója az iskola vezetőségével egyeztetett az iskola 2020. 12 .7-i megnyitásáról a felső tagozatos tanulók számára.

Az Országos Közegészségügyi Hivatal hatályos, 2020.12.04-én kiadott rendelete alapján, feltételekhez kötött a tanulók iskolalátogatása: a tanulóknak a törvényes képviselőnek és a felső tagozaton tanító pedagógusoknak fel kell mutatni 7 napnál nem régebbi COVID 19 antigéntesztjének negatív eredményét, ill. RT-PCR teszt negatív eredményét.

A Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola felső tagozatos tanulói ezért változatlanul online oktatáson vesznek részt 2020.12.07-től.

Bízunk benne, hogy az új évben tisztázódik a tanulók iskolába lépésének helyzete, és gyermekeink januártól a korábban megszokott rendben mehetnek iskolába.

Tisztelettel az iskola fenntartója és igazgatósága